Sklep o določitvi cen programov javnih vrtcev

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je s 1. 10. 2023 začel veljati Sklep o določitvi cen programov predšolske vzgoje v javnih vrtcih in dodatnih ugodnostih za starše, ko je bil sprejet na 7. seji MS MOL, dne 25. 9. 2023, objavljen v Uradnem listu RS, št. 100/2023. Z dnem uveljavitve tega sklepa preneha veljati Sklep o določitvi cen programov predšolske vzgoje v javnih vrtcih in dodatnih ugodnostih za starše (Uradni list RS, št. 46/19).

Obveščamo vas, da z novim sklepom ni več možnosti koriščenja zdravstvenih rezervacij, saj so vsa sredstva usmerjena v novo draginjsko subvencijo in s tem staršem omogočeno bistveno znižano plačilo vrtca.

S prijaznimi pozdravi.