Dežurstvo med počitnicami 29. 4.–3. 5. 2024

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v času prvomajskih počitnic, od 29. 4. do 3. 5. 2024, dežurstvo organizirano po naslednjem razporedu:

Dežurstvo med prvomajskimi prazniki bo na Rjavi cesti.

1. Zajčja Dobrava in Zajčja Dobrava 2 bodo v sobi RAKUNČKI. Oranžni oddelek. To je PRVI vhod na predšolskem oddelku.
    Starši gredo skozi glavni vhod in se obrnejo na levo.
  1. Sneberje bo v sobi ZVEZDICE. Oranžni oddelek. To je PRVI vhod na predšolskem oddelku.                       Starši gredo skozi glavni vhod in se obrnejo na levo.
  1. Novo Polje bo v sobi BOLHICE. Zeleni oddelek. To je DRUGI vhod na predšolskem oddelku.                      Starši gredo skozi glavni vhod in se obrnejo na levo. V petek bosta za otroke iz enote Novo Polje skrbeli vzgojiteljici iz Rjave ceste in sicer Janja in Maja.
  1. Rjava cesta bo v sobi BARVICE. Zeleni oddelek. To je DRUGI vhod na predšolskem oddelku.                    Starši gredo skozi glavni vhod in se obrnejo na levo.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.