Enota Zajčja dobrava 2

Otroci in strokovni delavci enote Zajčja dobrava in Zajčja dobrava 2 organizacijsko sodelujejo med seboj in prehajajo iz enote v enoto.

Vrtec Zajčja dobrava 2 je svoja vrata odprl februarja 2012. Stoji ob Zadobrovški cesti, v neposredni bližini pošte in banke v Polju. Za visokimi zidovi se skrivata dve svetli in prostorni igralnici s terasama ter širok hodnik, ki nas druži in povezuje. Nedaleč stran pa imamo svoje veliko igrišče. V naši hiši veselje in radost sta doma, smo igrivi in polni raziskovalnega duha. Z roko v roki poskrbimo, da začetne stiske lažje prebrodimo. A solz se ne bojimo, hitro jih s smehom nadomestimo. Pokukajte v našo notranjost in spoznali boste pisan svet malih kobacajev.

Starost otrok:

od 11. meseca do 3. leta