Najboljših 5 lastnosti vrtca Miškolin

1. V Vrtcu Miškolin se lahko pohvalimo z bogato tradicijo in izkušnjami na področju vzgoje in izobraževanja otrok. Naš vrtec se nahaja v lepem okolju, obdanim z zelenjem in naravo, kar omogoča otrokom sproščeno in varno igro ter raziskovanje. Vse enote našega vrtca imajo urejena igrišča, ki otroke vsakodnevno spodbujajo h gibanju.
  2. V našem vrtcu otrokom omogočamo celostni razvoj. Skrbimo za uravnoteženo prehrano, počitek, hidracijo, higieno in ustvarjamo spodbudno ter ljubeče okolje. Dejavnosti v skupinah izvajamo v skladu s smernicami Kurikuluma za vrtce.
  3. V Vrtcu Miškolin se zavedamo, da je vsak otrok edinstven in ima svoje posebnosti, zato skrbimo za individualen pristop do vsakega otroka. Naš cilj je, da otroci v vrtcu razvijajo svoje sposobnosti, se učijo samostojnosti in ostajajo radovedni ter ustvarjalni.
  4. V Vrtcu Miškolin smo ponosni na našo ekipo izkušenih in usposobljenih strokovnih delavcev, ki se trudijo, da bi bil vsak dan v vrtcu za otroke nekaj posebnega. Naši strokovni delavci so prijazni, pozorni in vedno pripravljeni prisluhniti potrebam otrok in staršev.
  5. V Vrtcu Miškolin izvajamo tudi različne obogatitvene programe in dejavnosti za otroke, kot so vrtec v naravi, letovanje, zimovanje, drsanje … V okviru bivanja v vrtcu otrokom organiziramo tudi različne izlete in izobraževalne delavnice, s katerimi jim želimo približati različna znanja in izkušnje.