Obrazci

Vpis

Starši, ki bi radi s septembrom vpisali svojega otroka v vrtec, morate oddati VLOGO ZA VPIS od 1. 3. 2024 do 15. 3. 2024.

Rezervacija

V poletnih mesecih je možno koristiti REZERVACIJO vrtca. Rezervacijo se lahko uveljavlja od 1. 6. do 30. 9. Rezervacijo je potrebno koristiti najmanj en mesec in največ dva meseca.

Rezervacijo je potrebno oddati najmanj 7 dni pred koriščenjem le – te. Oddate jo pri svojih vzgojiteljicah v skupini.

Pooblastilo za prevzem otroka

5. odstavek 91. člena Zakona o varnosti cestnega prometa (ZVCP-1-UPB3, Ur. l. RS, št. 25/2006) v poglavju V.¨Varstvo udeležencev cestnega prometa¨ določa: Otroci morajo imeti na poti v vrtec ter domov spremstvo polnoletne osebe. Spremljevalci so lahko tudi otroci, starejši od 10 let in mladoletniki oziroma mladoletnice (v nadaljnjem besedilu: mladoletniki), če to dovolijo starši, posvojitelji oziroma posvojiteljice (v nadaljnjem besedilu: posvojitelji), skrbniki oziroma skrbnice (v nadaljnjem besedilu: skrbniki) oziroma rejniki oziroma rejnice (v nadaljnjem besedilu: rejniki) otroka.

6. člen Pravilnika o varnosti otrok Vrtca Miškolin v poglavju IV. ¨Ukrepi pri dnevnem prihajanju in odhajanju otrok¨, določa: Delavci zavoda, ki dnevno spremljajo prihajanje in odhajanje otrok iz zavoda, morajo otroka osebno sprejeti in ga pri odhodu prepustiti v oskrbo le staršem, drugim osebam pa le, če predložijo pisno pooblastilo staršev. Otroci, ki obiskujejo zavod, morajo na poti do zavoda in iz zavoda imeti spremstvo.

Izpis

Obrazce dobite tudi v vaši enoti vrtca Miškolin.

Starši otrok, ki vstopajo septembra v šolo, morate oddati IZPISNICO najmanj 15 dni pred izpisom otroka.

Prejemanje računov

Starši si lahko izberete na kakšen način bi želeli v prihodnje prejemati račune za oskrbnino za vašega otroka, ki obiskuje Vrtec Miškolin.

Ostali obrazci